CZAS: 15.12.2018

GODZ: 12:00-15:00

MIEJSCE: Hala Sportowa Miękinia ul Szkolna 2

POZIOM : podstawowy

CENA:50 zł

 

Zapraszam na trzy godzinny warsztat w Miękini 24.11.2018

TEMAT:  ĆWICZENIA  CHIŃSKIE OPARTE NA QI GONG MEDYCZNYM

 

Będziemy uczyć się jak poprzez  medytację w ruchu regulować naszą  energię i wspierać nasze zdrowie

szkoła jogi wrocław

 Jest to skuteczna forma ćwiczeń zarówno dla osób pragnących wzmocnić swoje zdrowie, jak i dla osób pragnących rozwijać swoje zdolności medytacyjne. Wzmacnia sprawność fizyczną organizmu,  przyczyniając się do naszej długowieczności. Wzmacnia zasoby energii życiowej człowieka . Ćwiczenia chińskie poprzez wyciszanie umysłu w  medytacji w ruchu doprowadzają do zbalansowania energii emocjonalnej i życiowej oraz wyrównania jej poziomu w organizmie.

 Medycyna chińska postrzega dobrą witalność jako udrożniony system kanałów energii życiowej nazywanych meridianami. Na tym warsztacie nauczymy się jak to zrobić. Pamiętaj, że możesz być swoim lekarzem.

TEORIA:
 krótka nauka przebiegu wybranych meridianów i najważniejszych punktów akupunktury na tych kanałach

RYTUAŁY TYBETAŃSKIE:

ćwiczenia przywracające zdrowie i witalność.

ĆWICZENIA CHIŃSKIE:

zestaw ćwiczeń uczący medytacji w ruchu 

MEDYTACJA :

nauka wyciszania umysłu jako proces w którym chcemy sprawić by umysł był otwarty na rzeczywistość.

GŁĘBOKI RELAKS:

odprężymy się przy misach tybetańskich, gongach i dzwonkach koshi.

PLAN WARSZTATU:

12:00-15:00 

ADRES:

Miękinia Hala Widowiskowa ul Szkolna 2

KOSZT:

50 zł

Prowadzący:

Halina Blonka : dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. terapeutycznym Przygodę z jogą wg Iyengara rozpoczęła w 2001 r.

Od 2009 r. prowadzi Szkołę Jogi we Wrocławiu. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej. Joga to dla niej to droga rozwoju fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Pozwala jej żyć w harmonii ze wszystkim, co ją otacza.

Cały czas dokształca się na szkoleniach, warsztatach organizowanych przez znanych nauczycieli jogi. Ciągle pogłębia praktykę i doskonali swój warsztat. Swoją energię ukierunkowujna ścieżkę nauczania i propagowania jogi. Łączy jogę z różnymi ścieżkami rozwoju. Zgłębia tajniki relaksacji i medytacji.

Od 2016 zajmuje się akupunkturą, włączając ją do programu każdych warsztatów. Dzieli się swoją wiedzą namawiając wszystkich do stosowania akupresury, gdyż każdy może być swoim lekarzem. Wszystkim służy swoją wiedzą i umiejętnościami.